MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Wskazania: szara cera, blizny, zmarszczki, przebarwienia, bruzdy, plamy starcze, rozszerzone pory

 

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstw rogowych naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom, należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów.

 

Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

 

Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeża i bardziej elastyczna po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej (stymuluje przepływ limfy i mikrokrążenia, przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry).

 

Niewątpliwie zaletą tego zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu nie jesteśmy wyłączeni z życia codziennego.

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak