METODY PŁATNOŚCI:

GOTÓWKA / VISA / PRZELEW

MAGIA MEDICAL & SPA

 

to przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie Wadowic. Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków ale również niezwyklej i wyjątkowej obsługi.

 

Tak różnorodna oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym obiekcie. Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce naszych specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów.

 

Po przekroczeniu progu naszego Salonu z pewnością odczujesz różnicę i zauważysz, iż dzięki przyjemnej i sprzyjającej atmosferze nie będziesz chciał od nas tak szybko wyjść. W ofercie posiadamy pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych i innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.

 

Oferujemy Państwu coś wyjątkowego i wyróżniającego nas spośród gabinetów w Wadowicach.

 

MAGIA MEDICAL & SPA powstała z pasji grupy dynamicznych osób, dla których Klient nie jest intruzem, a mile widzianym gościem.

 

 

Serdecznie zapraszamy Zespół MAGIA MEDICAL & SPA

W Trosce o Twoje Naturalne Piękno!

 

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

O NAS

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak