Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Gabinet Kosmetyczny Wadowice
GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT.: 9.00-20.00
SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice
Magia Medical & SPA

Zaskórniki, rozszerzone pory, skóra szara, zmęczona, zanieczyszczona  jeśli na Twojej twarzy występują te problemy to rozwiązanie jest jedno  oczyszczanie wodorowe!

Jest to nowy zabieg w naszej ofercie, który doda blasku Twojej skórze!

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda i działanie urządzenia Aquametic świetnie oczyszcza skórę oraz neutralizuje nadmiar wolnych rodników. Działanie to głownie opiera się o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody. Działanie to powoduje jednocześnie głębokie złuszczenie skóry. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że nie ma takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego tak skuteczne staje się oczyszczanie wodorowe Aqumetic Hydra Prime z zabiegiem infuzji tlenowej czy radiofrekwencji mikroigłowej Infinity gdzie występują problemy z bliznami oraz zabiegami , za pomocą których chcemy skórę odmłodzić, zliftingować czy też odżywić.

Wyjątkową cechą urządzenia  jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

.

JADEITOWE OCZYSZCZANIE WODOROWE

twarz, szyja, dekolt...............................................................250 zł