Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Gabinet Kosmetyczny Wadowice
GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT.: 10.00-19.00
SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice
Magia Medical & SPA

Dedykowany dla osób, które chcą nadać ładny kształt swoim paznokciom i wyciąć skórki, bez konieczności frezowania. Podczas tego zabiegu robiony jest również peeling stóp. Całość wykańczamy kremem nawilżającym.

- lakier lub
- hybryda
 

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu masującym plecy,  zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam.

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam oraz pomalowanie paznokci.

Poszerzony zabieg pielęgnujący stopy. Kąpiel stóp, odsunięcie skórek, modelowanie kształtu paznokcia, usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki. Następnie peeling stóp, przemasowanie stóp, maska pielęgnacyjna oraz pomalowanie paznokci.

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam oraz nałożone hybrydy.

PEDICURE KLASYCZNY
PEDICURE Z MALOWANIEM
PEDICURE HYBRYDOWY
PEDICURE EXPRESS
PEDICURE SPA