Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Gabinet Kosmetyczny Wadowice
GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT.: 9.00-20.00
SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice
Magia Medical & SPA

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam.

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam oraz pomalowanie paznokci.

Poszerzony zabieg pielęgnujący stopy. Kąpiel stóp, odsunięcie skórek, modelowanie kształtu paznokcia, usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki. Następnie peeling stóp, przemasowanie stóp, maska pielęgnacyjna oraz pomalowanie paznokci.

PEDICURE
KLASYCZNY
PEDICURE
Z MALOWANIEM
PEDICURE
SPA

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam oraz nałożone hybrydy

PEDICURE
HYBRYDOWY