PEDICURE SPA

PEDICURE EXPRESS

PEDICURE HYBRYDOWY

PEDICURE Z MALOWANIEM

PEDICURE KLASYCZNY

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam oraz nałożone hybrydy.

Poszerzony zabieg pielęgnujący stopy. Kąpiel stóp, odsunięcie skórek, modelowanie kształtu paznokcia, usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki. Następnie peeling stóp, przemasowanie stóp, maska pielęgnacyjna oraz pomalowanie paznokci.

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu wykonującym masaż pleców zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam oraz pomalowanie paznokci.

Po ciepłej kąpieli stóp wykonanej na fotelu masującym plecy,  zostają wycięte lub odsunięte skórki, modelowane paznokcie. Następnie w głównej fazie pedicure ścierany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie peeling stóp i balsam.

Dedykowany dla osób, które chcą nadać ładny kształt swoim paznokciom i wyciąć skórki, bez konieczności frezowania. Podczas tego zabiegu robiony jest również peeling stóp. Całość wykańczamy kremem nawilżającym.

- lakier lub
- hybryda
 

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak