PEELING CIAŁA Z BALSAMOWANIEM

PEELING CIAŁA

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem na całe ciało odpowiednio dobranego peelingu, dobranego do kondycji i potrzeby skóry. Następnie wykonywany jest dokładny masaż całego ciała, co powoduje ścieranie martwego naskórka oraz poprawia przepływ krwi i limfy, tym samym ułatwia penetrację w głąb skóry substancji czynnych zawartych w peelingu.

 

Po spłukaniu peelingu pod prysznicem,  nakładamy balsam na ciało, w celu optymalnego nawilżenia.

 

EFEKTY:

 

– wygładzenie i oczyszczenie skóry

– poprawę i wyrównanie kolorytu

– wzmocnienie tkanki i poprawa struktury skóry

– usunięcie obumarłych komórek naskórka

– poprawę mikrocyrkulacji krwi

– otwarcie ujść gruczołów potowych i łojowych

– dotlenienie i odżywienie tkanek

– pobudzenie regeneracji komórek

– przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji

Peeling ciała to zabieg polegający na mechanicznym usuwaniu obumarłych komórek z powierzchni skóry. Drobinki ścierające zawarte w specjalnych preparatach złuszczających zapewniają skórze dokładne oczyszczenie. Dzięki temu następuje przyspieszenie procesu regeneracji naskórka.

 

ZALETY ZABIEGU

Zabieg ten widocznie i natychmiastowo poprawia wygląd skóry: wygładza, oczyszcza i wyrównuje koloryt. Dodatkowo zapobiega powstawaniu zaskórników. Systematyczne stosowanie peelingu poprzez masowanie poprawia mikrocyrkulację krwi oraz działa relaksująco. Regularne korzystanie z zabiegu sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i lepiej ukrwiona co zapewnia jej młodszy i piękniejszy wygląd.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg polecany jest szczególnie dla osób, których skóra jest szorstka, pozbawiona blasku lub z widocznymi oznakami starzenia. Peeling sprawi jej wygładzenie, poprawi koloryt i strukturę oraz dotleni tkanki. Peeling ciała zalecany jest również 2-3 dni po opalaniu w celu zapewnienia równomiernej opalenizny. Doskonale sprawdzi się także u osób, będących w trakcie kuracji antycellulitowej. Wykonanie peelingu przed aplikacją kremu antycellulitowego znacznie ułatwi wchłanianie się substancji aktywnych zawartych w kosmetyku. Zabieg ten jest także bardzo ważnym wskazaniem dla osób korzystających z depilacji laserowej. Wykonany 2 tygodnie po zabiegu depilacji ułatwi wypadanie martwych włosów. Z peelingu warto korzystać profilaktycznie, najlepiej raz w tygodniu. Usunie drobne niedoskonałości skóry oraz ułatwi prawidłową penetrację stosowanych kosmetyków.

 

EFEKTY ZABIEGU

  • wygładzenie, oczyszczenie skóry
  • wyrównanie kolorytu
  • odżywienie i dotlenienie tkanek
  • zapobieganie powstawania zaskórników
  • poprawa mikrocyrkulacji krwi
  • dotlenienie i odżywienie tkanek
  • przyśpieszenie odnowy i regeneracji naskórka
  • przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • działanie relaksujące

 

OPIS ZABIEGU

Na całe ciało nakładany jest odpowiedni peeling dobrany do kondycji i potrzeb skóry. Następnie wykonywany jest dokładny masaż całego ciała. Po kilkunastominutowym masażu należy zmyć preparat.

 

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak