PRESOTERAPIA NÓG

W zabiegu wykorzystujemy technologię masażu podciśnieniowego, który posiada właściwości oczyszczające i detoksykujące. Zabieg polega na naprzemiennym wtłaczaniu powietrza do tych specjalnie skonstruowanych mankietów i jego wypuszczeniu w odpowiednich porcjach czasowych. Powietrze wypełniające mankiety stopniowo wywiera nacisk na ciało od jego obwodu do środka.

 

Drenaż limfatyczny ma na celu pobudzenie przepływu płynu limfatycznego i usunięcie z organizmu toksyn. Zabieg ma działanie oczyszczające i detoksykujące, wspomaga walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Zabieg wykorzystywany jest także w leczeniu obrzęków lipidowych. Są to bolesne obrzęki tkanki tłuszczowej u kobiet. Rozrosłe komórki tłuszczowe uciskaja naczynia krwionośne, limfatyczne i zakończenia nerwowe powodując, że wymiana płynów skórze jest znacznie utrudniona. Pierwszą oznaką jest, tzw. „skórka pomarańczowa”.

 

Pneumatyczny system detoksykujące (terapia uciskowa obrzęków) pomaga usunąć różnego rodzaju obrzęki nóg i rąk, będących wynikiem zastoju krwi i limfy. Najlepsze efekty, potwierdzone zadowoleniem klientów, daje połączenie drenażu z innymi zabiegami wykorzystującymi działanie fal radiowych i ultradźwięków o niskiej częstotliwości do likwidacji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Delikatne ciśnienie powietrza sprawi, że poczujesz się odprężona/y zrelaksowana/y i lekka/i.

 

EFEKTY ZABIEGU:

  • ulga dla ciężkich nóg

  • redukcja obrzęków

  • wspomaganie walki z cellulitem i zbędnymi kilogramami

  • zmniejszenie obrzęku limfatycznego

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak