SMOCZA KREW

Ekskluzywny zabieg dermokosmetyczny przeznaczony dla skóry z przebarwieniami, plamkami pigmentacyjnymi i plamami wieku dojrzałego. Dzięki innowacyjnemu połączeniu składników aktywnych z żywicą pozyskiwana ze ‚smoczego drzewa’ Sang de Dragon, zabieg działa odmładzająco, rewitalizująco, odżywczo i rozjaśniająco na skórę. To potężny regenerator komórek skóry oraz stymulator elastyny i kolagenu. Wysokie działanie antyoksydacyjne, rozjaśnianie przebarwień w czasie oraz natychmiastowo, głębokie nawilżanie, łagodzenie i kojenie skóry, odmładzanie i rewitalizacja to SYNERGICZNE efekty łączące wysoką skuteczność zabiegu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profesjonalnych preparatów dermokosmetycznych.

Smocza krew to nowatorski i bardzo cenny składnik botaniczny, który doskonale sprawdza się do pielęgnacji ciała ze względu na nadzwyczajne właściwości lecznicze. Jest to sok z drzewa Croton lechleri rosnącego w Peru, który pozyskuje się poprzez nacięcie kory. Zwany smoczą krwią ze względu na żywy czerwony kolor. Drzewo to bardzo szybko się odradza, a jego sok jest stosowany w medycynie od wieków. Mieszkańcy Amazonii stosują go do pielęgnacji i leczenia ran, tamowania krwawienia oraz zabezpieczenia przed bakteriami. Po wyschnięciu tworzy on warstwę ochronną na skórze. Pierwsze zapiski o leczniczych cechach tego soku pochodzą z roku 1600

Badania kliniczne przeprowadzone przez ekspertów z uniwersyteckiego szpitala francuskiego (CHU Besançon) w ocenie parametrów skóry pokazują, że sok zwiększa o 40% liczbę fibroblastów w skórze, szczególnie w dojrzałych komórkach (testy in vitro). Sok Smocza Krew to również niezwykły antyoksydant. Badania właściwości antyoksydacyjnych zostały przeprowadzone przez amerykańskie uniwersytety (m.in. Harvard), oraz szwedzkie i japońskie na ponad 3000 cząstkach z całego świata. Badania zostały opublikowane w „Nutrition Journal” w USA i rezultaty są zadziwiające. Sok Smocza Krew ma największe właściwości antyoksydacyjne ze wszystkich 3000 cząsteczek. Sok Smocza Krew jest od 2 do 2000 razy większym antyoksydantem niż inne znane antyoksydanty.

Sok Smocza Krew, jest niezwykle cenny gdyż składa się z więcej niż 40 cząsteczek takich jak: alkaloidy (taspina) o działaniu przeciwzapalnym, dimethylcedrusine o działaniu przeciwzapalnym i regeneracyjnym, ochronne polifenole, proantocyjanidyny o silnym działaniu antyoksydacyjnym, diterpeny (molekuły wchodzące w skład retinolu) o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym.

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak