ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Zabieg na bazie ekstraktu z czarnego kawioru to prawdziwy eliksir młodości i duża dawka witamin niezbędna do opóźnienia procesu starzenia!

 

Kawior zawiera ogromną ilość dobroczynnych dla naszej skóry substancji. Przede wszystkim jest to białko, które poprawia jędrność skory i umożliwia jej szybką regenerację. Antyoksydanty zawarte w „ czarnym złocie”, czyli między innymi witamina A i E chronią skórę przed wczesnym starzeniem. W procesie zatrzymania czasu pomoże nam również fosfor, w który jest bogaty. Specjalna bariera lipidowa chroni skórę przed utratą wody, zanieczyszczeniami i szkodliwymi związkami pochodzenia zewnętrznego. Niewłaściwa pielęgnacja i różne związki chemiczne naruszają jej szczelność.

 

Aby prawidłowo chronić skórę trzeba więc ją odbudować, a zawierający fosfolipidy i NNKT kawior znakomicie wywiązuje się z tego zadania. Pobudza komórki skóry do regeneracji i odnowy, a przez to skóra dłużej wygląda młodo i zdrowo. Młoda skóra jest napięta i elastyczna, niestety z wiekiem traci te własności.

 

Cenne biopierwiastki i witaminy zawarte w kawiorze przywracają skórze jędrność i blask. Kawior zawiera mnóstwo wartościowych dla niej substancji, które wnikają do głębokich warstw skóry i znakomicie ją pielęgnują.

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak