ZABIEG ORGANICZNY

Nowa bezpieczna metoda peelingu kwasem AHA do skutecznego zwalczania plam pigmentacyjnych, efektów fotostarzenia się skóry, zmarszczek i trądziku, z możliwością zastosowania również przy skórach delikatnych i bardzo wrażliwych.

Zabieg można wykonywać przez cały rok.

 

Jest hitowym zabiegiem organicznym z dodatkiem papryki chilli. Jedyna w swoim rodzaju i szczególna maseczka, która stała się bardzo popularna.

 

Kosmetyki do zabiegu przygotowywane są ze świeżych ziół, owoców, jarzyn i wód leczniczych, aby oddziaływały na skórę nie wyciągami, lecz poprzez działanie żywymi składnikami.

 

Substancje aktywne z różnorodnych leczniczych ziół tak pobudzająco działają na skórę, że w błyskawicznym tempie pięknieje i odmładza się o kilka lat. Na każdy problem skórny ma zbawienne działanie, po jej użyciu skóra staje się aksamitna, sprężysta, odmłodzona, pięknieje i wygładza się.

 

Działanie odnawiające skórę wraz z różnymi kombinacjami zabiegów daje możliwość szybkiego i efektownego rozwiązania najbardziej dokuczliwych problemów skóry.

 

Podnosi krążenie krwi i naczyń limfatycznych, przez co znacząco wspomaga wchłanianie innych składników aktywnych stosowanych podczas kontynuacji zabiegu, może także być wstępnym etapem do innych zabiegów.

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak