MASAŻ STÓP Z ELEMENTAMI REFLEKSOTERAPII

ZABIEG ODŻYWCZY / PARAFINA

Refleksologia to starożytna metoda terapeutyczna polegająca na uciskaniu i delikatnym masowaniu odpowiednich miejsc na stopach, tak zwanych miejsc refleksyjnych, odzwierciedlających poszczególne narządy naszego organizmu. Refleksologia jest naturalną, nieinwazyjną i bezpieczną techniką terapeutyczną.

 

Refleksoterapia to rodzaj leczniczego masażu polegającego na stymulowaniu określonych punktów i stref odruchowych na stopach. Odpowiadają one poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Masaż skutecznie usuwa uczucie „ciężkich nóg” i pozwala na pozbycie się napięcia wywołanego stresem, dając efekt lekkości i głębokiego odprężenia.Terapia uciskowa punktów reflektorycznych stóp wywołuje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu.Masaż stóp wzmacnia i usprawnia ciało, łagodzi napięcia mięśniowe, uspokaja i odpręża, uśmierza bóle, łagodzi stresy, działa energetyzująco na umysł, ciało i duszę.

Zabieg przeznaczony do skóry szorstkiej, przesuszonej detergentami, zniszczonej niekorzystnym wpływem czynników środowiska (słońce, wiatr, mróz). Intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę stóp. Zapobiega pękaniu naskórka, usuwa suchość skóry, nawilża, doskonale wygładza i uelastycznia, a także wzmocnia odporność skóry na działanie warunków zewnętrznych, dostarcza skórze niezbędnych składników pielęgnacyjno-odżywczych, poprawia koloryt.

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

Magia Medical & SPA

GODZINY OTWARCIA:

PON. - PT.: 10.00-19.00

SOBOTA: 08.00-14.00

Gabinet Kosmetyczny Wadowice

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright © All right reserved Magia Medical & SPA, oprawa graficzna i wykonanie: Bernadeta Zawodniak